Mesaj gönder
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
Guangzhou Damin Oto Parçaları Ticaret A.Ş., Ltd

Ana sayfa

Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

Sertifikalar
Çin Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürünleriniz çok güzel ve kaliteli görünüyor ve satın almak için compnay ile temasa geçecektir. Sonraki dahaki sefere

—— Cemal

Yardımlarınız için teşekkür ederiz.Gelecek Zaman'ı satın almak için sabırsızlıkla beklenecektir.Ürünler yüksek kalitedir.

—— burkulma

Merhaba Zoe Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ürün harika.Bir sefere daha fazla ürün alacağım.

—— Lyamine

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
2018 Automechanika Shanghai Ambar Ambar 2017 Automechanika Şangay 2018 Dubai 2018 AAG
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Orgin Pards; Isuzu Orijinal Parçaları; Isuzu En İyi Fiyat Parçaları
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 7800000-8550000
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 70% - 80%
Guangzhou Damin Auto Parts Ticaret A.Ş., 1990 yılında, ISUZU ARAÇ Yedek parça ve 30 yıldır endüstriyel machanical yapan grup şirketleri kuruldu. Bizim merkezi New Cuangcong Otomobil Parçaları Pazarında bulunan No113 Kuzey Yol Baiyun, Baiyun Bölgesi, Guangzhou City, Guangdong Eyaleti, Çin. Guangzhou Metro İstasyonu'nun No.3 Hattı'ndan 100 metre uzaklıktadır.

"Kalite odaklı", "Hizmet odaklı" iş felsefesine hayranlık duyan şirketler. Tüm dünyada aralıksız çabalar ve güçlü destek müşterileri oluşturduktan sonra, şirket sürekli olarak gelişti, bir grup şirket araştırması ve geliştirme seti kurdu, üretim, ithalat ve ihracat ticaret entegrasyonu iş modeli.One 10 şube sahip bir finans merkezi, bir Lojistik Merkezi, bir toptancı Merkezi ve Guangzhou, Foshan ve Hongkong bulunan birçok şirket altında dört Pazarlama Merkezi, içerir. Firmamız ünlü markaların sahibi gibi '' DAKING '', '' SYRINGA '.' INULA '"KINUGAWA" ve vb Biz ISUZU GENUINE Parçaları, ISUZU EN İYİ DEĞER PARÇALAR ve Çin'de diğer OEM parçaları için biggets distribütörü vardır. Yıllar geçtikçe, Şirketler olarak adlandırılmıştır "Guangzhou Sözleşme ve güvenilir kurumsal" "vergi kredi notu Bir vergi mükellefi" ilgili bölümler tarafından ve fahri unvanlar çeşitli aldı.

Şirket, sektördeki değişimleri kavramaya, müşteriler için yüksek maliyet performansı sağlayan ürünler sunmaya kendini adamış, volan debriyajının bir kaç fabrikasına yatırım yapmış, su pompası sektörde öncü olmuştur, Üretim ve ürün artışı, Avrupa ve Anerican nodellerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını mevcut bazda karşılayabilir.
Kendi markası olan "INULA" ve "SYRINGA" markaları, uzun yıllardır işlettiğimiz müşterinin lehine olmuştur. 2017 yılında, ulusal "Kemer ve Yol" politikası doğrultusunda şirket, uluslararası marka "ORIGIN PARDS" ile stratejik işbirliği ilişkisi
Çin üretiminin Küresel ajansını aldım ve şirketin küreselleşme yolunda ilerlemesine izin verdiniz.

Karşılıklı işbirliği için temel "Kalite Odaklı, Hizmet -Oriented" temeli olduğuna inanıyoruz. Şirket, maliyet-etkin ürünler ile müşterilerine sunmayı taahhüt eder, sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tina Zhang

Tel: 0086-15989247326/13923099615

Faks: 86-20-86394960

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)