Mesaj gönder
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
Guangzhou Damin Oto Parçaları Ticaret A.Ş., Ltd

Ana sayfa

Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
Çin Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ürünleriniz çok güzel ve kaliteli görünüyor ve satın almak için compnay ile temasa geçecektir. Sonraki dahaki sefere

—— Cemal

Yardımlarınız için teşekkür ederiz.Gelecek Zaman'ı satın almak için sabırsızlıkla beklenecektir.Ürünler yüksek kalitedir.

—— burkulma

Merhaba Zoe Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ürün harika.Bir sefere daha fazla ürün alacağım.

—— Lyamine

Ben sohbet şimdi
1 2 3
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd. Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.
Volan Fabrikası
Debriyaj Fabrikası
Su Pompası Fabrikası

Volan Fabrikası

Debriyaj Fabrikası

Su Pompası Fabrikası

 • Üretim hattı
  1 Bir grup deneyim, profesyonel mühendisler, tasarım ve üretim.

  2 Modernize üretim alanı, En çok kullanılan ekipman, Mükemmel Tasarım ve daha makul üretim süreci

  3 Ürün kalitesini ve normal çalışmayı sağlamak için profesyonel bir QC ekibi ve uygun bir test ekipmanı sunar.

  4 bizim satış sonrası hizmet insanlar profesyonel ve her öğenin performans ile tanıdık., Parametreler ve teknoloji detayları vb. Mükemmel hizmet ve rehber müşteri için sağlanacaktır

  ORIGIN PARDS 'ın Global standardına göre, Çin'in en gelişmiş tandeli matkabını kullanıyoruz. Ancak, anahtar ekipman İngiltere, Alman ve Japonya'dan geliyor. Tasarım, test üretimi ve algılama ile bağlantılı her bağlantı gelişmiş Global Ekipmanlar tarafından kullanılıyor .

  ORIGIN PARDS, merkezi İngiltere'nin Londra'sındaki Güneydoğu'da bulunan otomobil parçaları için ünlü bir markadır. 1939'da kurulduğunda, ticari araç parçalarına dayanarak daha yüksek kalite ve daha rekabetçi otomobil parçaları geliştirmeye ve üretmeye devam ediyoruz. ve endüstriyel

  iş parçaları olarak motor parçaları. Bu fabrika yerel İngiltere'den başladı ve Japonya, Kore, Tayland ve Çin'e yönlendirildi.

  Auto Parts Quality Systerm (TS16949) 'a göre, kalite ve tutarlılığı sağladık. Belirlenen ürün dairesinde her birinin standart kalitesini sağlamak için, kesinlikle saptama sistemi uyguladık, ileri teknoloji ekipmanların üretim sürecini tamamladık. ve bir bilimsel yönetim systerm

  ORİJİN KARTLARI 1997'den beri Çin'e girmiştir, Motorla ilgili bölümlerden başlayarak, Unitl Now, Hemen altında ya da kooperatif üretimi olan yaklaşık 30 fabrikayı, direksiyon parçaları, fren parçaları, şasi parçaları, gövde parçalarını farklı motor parçaları için geliştirdik. çeşit model. Bugün ORIGIN PARDS markası, dünyaya yönelik benzersiz bir pazarlama sistemi aracılığıyla geliştirildi.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM bir Ar-Ge Fabrikası olarak, biz OEM Ürünleri customers.Like Özel, renk ve Baskı Logo temin edebilir

  10 kişilik yüksek eğitimli tecrübeli Ar-Ge Ekibi oluşturduk. Talepleri ve gereksinimleri her zaman karşılayabiliriz. Müşteriler sadece çizim kağıdını ve bize özel gereksinimleri sağlamışlardır.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge: Geliştirme ve üretim konusunda deneyimli profesyonel mühendislerden oluşan bir grup. Yıllar süren kesintisiz çabalar ve tüm dünyadan güçlü bir destekle, 10 kişilik eğitimli deneyimli Ar-Ge Ekibi kurduk. Yüksek eğitimli profesyonel mühendis, Ar-Ge Ekibinin lideridir. Ar-Ge, gelişim tarihinde ana hedefimizdir. . Mühendisimiz 3 ay içinde İngiltere'den eğitilecek. ORIGIN PARDS 'ın Global Standardına göre, Çin'in en gelişmiş ve olgunlaştırılmış ekipmanını kullanıyoruz. Ancak anahtar ekipman İngiltere, Alman ve Japonya'dan geliyor. Her tasarım, tasarım, üretim ve algılama ile bağlantılı olarak Advanced Global tarafından kullanılıyor. Ekipman. Biz Line işinde gelişmiş makine kullanıyoruz. Yıllar geçtikçe, tüm dünyadaki müşterilerden kaliteli ürünler üretmek için bir ün kazandı.

İletişim bilgileri
Guangzhou Damin Auto Parts Trade Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tina Zhang

Tel: 0086-15989247326/13923099615

Faks: 86-20-86394960

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)